Sklepowe inspiracje, cz.1

Ponieważ czasu brakuje na robienie wizualizacji, postanowiłam zrobić takie zestawienia do sklepu, co do czego fajnie pasuje, dla tych co coś już mają, albo chcą kupić, a potem dokupić i nie są pewni co do czego. Poniżej pierwsze efekty. Staram się wykorzystywać tylko to co posiadam w sklepie, ale czasem coś się bardzo prosi o dodanie, czego nie mam, to też wskazuje. Może kiedyś poszerzę o to ofertę sklepu.

Pierwsze zostawienie niebiesko-brązowe z misiami z cyrku, chyba moja ulubione (bo te misie mnie opętały ostatnio:). Wszystko lekko retro, więc aż się proszą stare meble (dlatego pojawiło się to krzesło, na które natknęłam się na pewnym dobrze znanym portalu aukcyjnym, w dodatku w bardzo dobrej cenie i tylko mąż w ostatniej chwili powstrzymał mnie przed kupnem):

misie i cyrk

1/2/3/4/5/7-Mimi’lou; 6-stare krzesło; 8-Sebra; 9-fermLIVING;

Ta też moja ulubione zestawienie, z różem więc już nie takie neutralne jak poprzednie, ale odrobina różu wygląda świetnie:

domkowo-ptaszkowo

1/2/3/7/8-fermLIVING; 4/5-Mimi’lou, 6-Sebra; 9-live kids;

Kolejne, żółte, już niektórym znane, ale dodaję, gdyż doszło do sklepu kilka nowych, dobrze pasujących dodatków:

żółta

1-LaboratoryArt; 2/3/6/7/8-fermLIVING; 4-Belle&Boo; 5-Sebra;

No i niebieskie. Pokazuje dwie wersje, bo nie byłam w stanie zdecydować, które fajniejsze. Jest więc dla miłośników balonów i dla fanów rombów:

niebiesko-balonowa

1/5/6-fermLIVING; 2-ISAK; 3/7-Mimi’lou, 4/8-Sebra;

niebieska_retro

1/3/4/8-Mimi’lou; 2/5/6/7-fermLIVING; 9-Sebra;

To jeszcze trochę mniej popularnego zielonego i dużo donozaurów i innych zwierzątek, coś dla mniejszych odkrywców:

zielonodinozaurowa

1-Pernittengryn; 2/6/7-fermLIVING; 3-Belle&Boo; 4/5-Sebra; 8-MoulinRoty; 9-DOIY;

A wszystko zaczęło się od koloru turkusowego, gdy pewna klientka kupiła tapetę firmy ISAK w pingwiny, dywanik i miarkę Sebry, a ja myślałam, jak mógłby wyglądać ten pokoik, który tak ładnie się zapowiada. Myślałam, myślałam i tak wymyśliłam: turkusowe

1/2/3/4-Sebra; 5/6/7/8- ISAK (6 to pościel); 9-Mimi’lou;

Wszystkie pokazane produkty (poza starym krzesłem) można znaleźć w naszym sklepie mukakiandfriends. A lada chwila powstanie tam dział: INSPIRACJE, w którym będę umieszczać kolejne zestawienia. Serdecznie zapraszam do inspirowania się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie pokazany na stronie.
Wypełnij pola oznaczone gwiazdką (*).