Pokój Konrada 6lat

Pokój Konrada zastałam zupełnie pusty, bo dom się dopiero buduje. Jego mama zwróciła się do mnie w sprawie zrobienia projektu, gdyż spodobała jej się szafa, którą wcześniej zaprojektowałam (można zobaczyć tutaj). Wspólnie przerobiłyśmy jednak szafę, by miała tylko jedna wnękę do siedzenia. Zrobiłam natomiast półki na całej długości, dosyć wysoko, na książki i różne skarby chłopca, do których dostęp jest z drabiny przesuwającej się po półce (z Ikei).

Konrad chodzi już do szkoły, więc potrzebne było biurko. Ma także olbrzymią kolekcje klocków Lego, dla których wybrałyśmy specjalne pojemniki w kształcie klocków. Część kolekcji może eksponować na półkach nad łóżkiem. Jako kolor do pokoju wybrałyśmy wspólnie wesołe połączenie czerwonego z pomarańczowym. Poza tym biała szafa, białe półki, biała tapeta z czarnymi napisami i drewniana, dębowa podłoga (rozważamy jeszcze dąb bielony).

Pokazałam na wizualizacji wersję, która najbardziej mi się podobała, gdyż wprowadzamy z mamą kolejne zmiany. Zamiast plakatów mama zaproponowała naklejką z deskorolką, którą Konrad uwielbia. Biurko wybrałyśmy w Ikei, drewniane z brzozy, jak rama łóżka. Łóżko także z Ikei, specjalnie jest szerokie na 140cm, ponieważ Konrad ma młodszego brata, który czasem chce schronić się u niego w nocy, gdy obudzi go jakiś straszny sen…

Następny pokój będzie należał do Krystiana, młodszego braciszka Konrada…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie pokazany na stronie.
Wypełnij pola oznaczone gwiazdką (*).