Pokój żółty

Przedstawiam pierwszą aranżacje, przygotowaną na potrzeby naszego sklepu mukaki&friends, która ma pokazać jedną z propozycji stworzonych z produktów dostępnych w sklepie.

Bardzo ciekawy i oryginalny jest kolor żółty, odpowiedni zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. W tym projekcie wyraźnego charakteru w pokoju nadaje tapeta w stylu retro, która jednocześnie narzuca kolor. Podkreślamy ją identyczną pościelą oraz lampami w tym samym kolorze. Do tego piękna drewniana podłoga, białe ściany i także trochę retro naklejka nad łóżkiem. Dużo drewna, jasne kolory oraz brak ostrych barw tworzą czyste i jasne wnętrze. Łóżko firmy Sebra rozciągnięte do 150cm długości (początkowo jest łóżeczkiem dla niemowlaka). Gdy dziecko dorośnie w miejscu stoliczka wystarczy wstawić biurko.

Na ścianie przy wejściu szafa na całej długości z wnękami na najważniejsze książki i zabawki, które chcemy mieć pod ręką. W jednej z wnęk można siadać. W szafie nie tylko ubrania, ale także zabawki, gry, klocki i wszytko to, co chcemy ukryć.

Dokładny spis produktów, które są wykorzystane w tym projekcie umieściłam na stronie sklepu, w zakładce projekty.

 

4 komentarze

 1. wpis super przydatna i fajnie napisana, czego chciec wiecej? Prosze o powiadomienie, gdy beda pojawialy sie nowe. Nie ukrywam, ze bardzo mi na tym zalezy. Swietny strona!

  • agniecha pisze:

   Dziękuję za miłe słowa! Szczególnie, że to te pierwsze;) Właśnie uruchomiliśmy możliwość śledzenia bloga przez e-mail więc serdecznie zapraszam!

 2. Dziekuje za wszystkie praktyczne informacje i za to, ze moglam milo spedzic czas. Prosze poinformowac mnie, gdy pojawia sie nowe wpisy; czy jest to mozliwe? Mam wielka nadzieje, ze tak. Jeszcze raz dzieki.

  • agniecha pisze:

   Dziękuję za miłe słowa! Właśnie uruchomiliśmy możliwość śledzenia bloga przez e-mail więc serdecznie zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie pokazany na stronie.
Wypełnij pola oznaczone gwiazdką (*).