Pojemniki na zabawki, cz.1

Przegląd pojemników będzie potrzebny do wykończenia pokoju Oli. Ola ma już swój pokój i to całkiem spory, ma także wielką kolekcję zabawek. Przed wyszukiwaniem innych dodatków do jej pokoju, zaczęłam od przeglądu wszelkich dostępnych pojemników, koszy, pudeł na zabawki, bo to z pewnością wszystkim się przyda!

Ponieważ pojemników jest bardzo, bardzo dużo, skupię się na najciekawszych rozwiązaniach, postaram się pominąć te najpopularniejsze i ogólnie znane. Ponieważ znajduje coraz to wspanialsze rzeczy podzielę ten wpis na części.

Zobaczcie najpierw zwykłe skrzynie i drewniane pudła w funkcji pojemników na zabawki (znalezione w sieci):

1_kufry

Bardzo podobną skrzynię, która jest na dwóch ostatnich zdjęciach produkuje House Doctor:

2_skrzynia_house_doctor

Można podobną w całkiem prosty sposób wykonać samemu, wykorzystując jakąkolwiek skrzynie lub drewniane pudło i dodać kółka (dostępne w dużych marketach budowlanych). Oczywiście taki pojemnik nadaje się tylko do pokoju starszych dzieci.

A tu zamykane stare skrzynie w tej samej funkcji (na zabawki lub przebrania, których także nie brakuje, szczególnie u dziewczynek) oraz w funkcji szafki nocnej. Jak widać pomalowana skrzynia także wspaniale się prezentuje:

2_kufry_cd

Gdyby ktoś szukał, podpowiem, że takie znalazłam jednego dnia na jednym z portali aukcyjnych:

4_kufry_z_allegro

Ponieważ na jednym z pierwszych zdjęć pokoju (na samej górze) zaplątał się także druciany pojemnik, przyznam, że temat bardzo mnie wciągnął i już jakiś czas temu zaczęłam myśleć o wykorzystaniu takich koszy w pokojach dla dzieci (znowu starszych). Przy tej okazji postanowiłam poszukiwaniom poświęcić trochę czasu i okazało się, że na rynku jest ich trochę, tutaj Ferm living dostępne w 3 wielkościach i 3 kolorach:

5_kosze_Ferm_living

A tu kosze z oferty House Doctor:

6_kosze_House Doctor

Jak się okazało drucianych koszy jest bardzo dużo, tu kolejnych kilka przykładów (pierwszy i ostatni ze sklepu gerneczki.pl, drugi z bellemaison.pl a trzeci z armonia.pl):

7_kosze_druciane_cd

A na koniec coś nadającego się dla młodszych dzieci, także walizki i kuferki, ale nowe, zaokrąglone i bezpieczne:

7_zest_walizki

Pierwszy z oferty House Doctor, kolejny z Moulin Roty, a ostatnie przykłady z czeskiego sklepu kazeto.

I na koniec małe kuferki, bardzo popularne w pokoju dzieci, jednak wybrałam mniej kolorowe niż zazwyczaj można spotkać. Mnie oczarowały w całości, to nowość od mimi’lou (po długim oczekiwaniu już są zamówione do naszego sklepu):

kufrerki_mimi'lou

Zobaczcie, jak piękną ozdobą może być walizka w pokoju dziecka:

8_kufry_w_pokoju

A to zdjęcie niech będzie zapowiedzą kolejnego wpisu, w którym pokaże trochę bardziej tradycyjne pojemniki do pokoju dzieci, z wikliny, bawełny a nawet papieru!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie pokazany na stronie.
Wypełnij pola oznaczone gwiazdką (*).