Mimi’lou

Mimi’lou to francuska marka projektantki i utalentowanej artystki Miriam Derville, utworzona w 2005 roku. Przygoda artystki z dziecięcym światem rozpoczęła się od ilustracji, które następnie przeniosła na ścianę. Wraz z sukcesem naklejek ściennych, kolekcja rozszerzyła się szybko na wystrój domu, lampy, tkaniny i dodatki. Produkty i wzory Mimi’lou inspirowane są fantazją dzieci i ich zwariowanym światem… nowości_mimilou

Najbardziej znane produkty Mimi’lou to chyba border z ptaszkami o długości 5 metrów:

border_ptaki

naklejka Woodland:

Mimi'lou woodland

oraz przesłodka owieczka z poduszki:

pillows with ship

…i ta sama słodka owieczka na lampionie (dobrze, że moja 5-letnia córka jej nie widziała, bo NA PEWNO musiałabym zmienić lampę w jej pokoju):

Sheep and dots lantern

co prawda ja chyba jestem większą fanką zajączka:

Blue rabbit lantern

…ale teraz Mimi’lou mnie powaliła. Jej najnowsza kolekcja jest bardzo retro. Zaczynając od samego pomysłu na termofor dla dzieci (rozmiar ciut mniejszy od standardowego):

Mimi'lou termofor

po nietypowe (bo brązowe) kuferki (na mniejszym te same niebieskie niebieskie paski co na termoforze!):

kuferki Mimi'lou

Ponadto bardzo uniwersalne (bo dla chłopca i dziewczynki) balony, nie za słodkie, nie za poważne + trochę bardzo fajnego kolażu:

Mimi'lou balony

Przy zakupie nowości do naszego sklepu odkryłam powtarzający się motyw misia polarnego i nie mogłam się powstrzymać, więc w naszej ofercie miś na naklejkach (na borderze Cyrk), na zastawie z melaminy i na pościeli (poza tym, że na wspomnianych kuferkach) i już mam w głowie pokój z tym misiem więc następny wpis w dziale projekty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie pokazany na stronie.
Wypełnij pola oznaczone gwiazdką (*).