Inspiracje dla Miłka

Miłek ma 7 lat. Lubi zwierzęta, przyrodę, sport. Lubi też auta, ma kolekcję samochodzików, lubi składać klocki i uwielbia książki :)

Mamie Miłka spodobała się tapeta fermLIVING w samochody i poprosiła mnie o inspiracje:

tapety_cars

Miłkowi też się spodobała… ale potem stwierdził, że jest zbyt dla dzidziusiów;) W końcu on ma już 7 lat. Mimo wszystko zrobiłam aranżacje, dzięki której może Miłek przekona się do autek. Wersja bardziej żółta:

 

A_Miłek_cars Dywan

1/2/5/6/7/8- fermLIVING; 3-Chocovenyl, 4-Sebra, 9- Dywan Loreny Canals.

Są śmieszne psy, jest ośmiornica i inne żółto-niebieskie dodatki. Do tej aranżacji pasować będzie także niebieski dywan w gwiazdki oraz kocyk w gwiazdki w funkcji narzuty na łóżko (nowość od Loreny Canals):

EPL 114-131

..i jeszcze wersja z dywanem niebieskim:

A_Miłek_cars1a

1/2/5/6/7/8- fermLIVING; 3-Chocovenyl, 4-Sebra, 9- Dywan Loreny Canals.

 

Później Miłek przyznał się, że podoba mu się tapeta fermLIVING farma:

tapety_farma

Może więc pokój chłopca będzie w odcieniach zielonego, z piękną jednokolorową tapeta fermLIVING (którą osobiście uwielbiam) i z naklejką tablicową, którą można wykorzystać jako plan lekcji lub plan zajęć dodatkowych. Świetnie po niej bazgra się kredą:

A_Miłek_farma

1-Dywan wełniany Loreny Canals, 2/3/5/6/7- fermLIVING; 4/8-Sebra,9/10-Walizka Eksploratora i Skrzynka na robaki MoulinRoty

 

…ale myślimy też z mamą o pewnej mapie:

naklejka_mapa

..o której na pewno nie można powiedzieć, że jest dla dzidziusiów. Wręcz przeciwnie. Ale pomysł z mapą spodobał mi się bardzo. Po pierwsze dlatego, że może być interaktywną naklejką: Miłek mógłby rysować kredą granice Państw, doklejać flagi lub zaznaczać kropkami stolice, które już zna! Po drugie dlatego, że pięknie by się komponowała z pięknymi żółtymi lampami Sebry i jestem pewna, że o tym pokoju nigdy, przenigdy żaden kolega Miłka nie powie, że jest dla dzidziusiów! ;)

Oto inspiracja z naklejką ferm living i żółtymi dodatkami:

A_Miłek_mapa1

1/2/3/5/7/8- fermLIVING; 4-Sebra, 6-HappyDots, Dywan Ikea.

To czekamy co Miłek z mamą wybiorą do pokoju siedmiolatka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie pokazany na stronie.
Wypełnij pola oznaczone gwiazdką (*).