Inspiracje dla Leona i Lidki

Mama rodzeństwa miała w planach pokój w stylu marynarskim. Jednak zwróciła się do mnie z prośbą o inne propozycje na bazie produktów ze sklepu. Wybrałyśmy dwie wersje tapety w odcieniach niebieskiego (a właściwie to sześcioletni Leon wybrał): turkusowe pingwiny, niebieskie balony oraz naklejkę z balonami. Dorzuciłam jeszcze tapetę w sowy, bo dzięki skrzydełkom świetnie komponuje się z niebieskimi dodatkami Sebry, które podobają się mamie. Wyszły takie cztery wersje.

Pierwsza. Do tapety w pingwiny ISAK pasuje kinkiet Sebry. Bardzo podoba mi się połączenie turkusu z żółtym, oto więc pierwsza propozycja:

Pingwiny_sciana2

1/2/6/7-Mimi’lou; 4-ISAK, 3/5-Sebra;

 

Wiem, że mamie podoba się border z Cyrkiem, dla dwuletniej Lidki zaproponowałam te słodkie miśki polarne, a dla Leona może interaktywna kolorowa mapa nad łóżkiem? (nie ma jej w sklepie, ale możemy zamówić!).

Połączenie turkusu z intensywnie żółtą lampą zbyt odważne? …pasuje też lampion z cyrkowym misiem:

Lampion Cyrk

…gdyby Leon pozazdrościł siostrze misiaków, może być także coś misiowego dla niego: naklejka na ścianę, a jednocześnie tablica do bazgrania kredą (od Mimi’lou):

Mimi'lou tablica

 

A co na podłodze? Leon wybrał ośmiornicę!;) Żółte krzesełko Sebry sprawdzi się przy biurku, drugie może być niebieskie, gdy już Lidka podrośnie:

turkus_podłoga

1/3/4/5-Sebra; 2-Mimi’lou; 6-Ferm living

Jeśli znajdzie się jeszcze trochę miejsca na ścianie (lub na drzwiach) do tego turkusowo-niebieskiego zestawienia pasuje także miarka wzrostu Sebry:

 

Sebra_miarka wzrostu

 

A teraz trochę czerwonego. Border został stworzony w oparciu o naklejkę z balonami, do której dobrałam dodatki niebieskie oraz baaardzo wesołe czerwone:

Belle&Boo

1-Lorena Canals, 2-Happy Dots, 3/5-Sebra; 4-Ingela P Arrhenius, 6/8/9-Belle&Boo, 7-MoulinRoty, 10-DOIY

Piękne czerwone dodatki stworzą bardzo wesoły pokój! Torbę Belle&Boo można powiesić na ścianie na zabawki, klocki lub ubrania. Naklejka z dniami tygodnia może służyć do zapisania planu lekcji lub zajęć dodatkowych.

 

Trzecia wersja jest z balonami Ferm Living. Ta tapeta nie ma już tak żywych kolorów, wprowadza styl trochę retro, poprzez zastosowanie na niej przecierki i przydymioną kolorystykę:

tapety_balony

Robiłam już zestawienie dla tej tapety. Tym razem dodam kinkiety Sebry, które podobają się mamie oraz coś wesołego dla małej Lidki – obrazki z „Kolekcji Marionetek” Pan Lis Frank i Panda Posey od Ferm living:

balony

1/2/4/6/10-Sebra; 3-ISAK, 5/7/8-Ferm living, 9-Kalimba,11/12-Mimi’lou;

 

A na deser zestawienie z tapetą w sowy, które rozdzieliłam na dwie tablice. Tu także uwzględniłam Lampy Sebry turkusowo/seledynowe, gdyż ich kolor jest identyczny jak kolor sowich skrzydeł!!;)

Sowy_sciana

1/3/5-Ferm living, 2/4/6/8-Sebra; 7-ISAK

Do tej kolorystyki także pasują poduchy, pufy i dywan Sebry! Do tego sowiego zestawienia koniecznie musiałam dodać sowie matrioszki Ingeli:

Sowy_poduchy

1/3/5/7/8-Sebra; 2/4/6-Ferm living, 9-Ingela P Arrhenius

 

Jeśli czegoś w naszym sklepie brakuje, zawsze możemy zamówić (z oferty firmy, z którą współpracujemy)! Takie zestawienia z produktami z naszego sklepu są bezpłatne. Więcej o  wyszukiwaniu produktów do pokoju dziecięcego znajdziecie tutaj.

A teraz czekam z nadzieją, że któraś wersja przypadła do gustu mamie i dzieciom…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie pokazany na stronie.
Wypełnij pola oznaczone gwiazdką (*).