Ingela P Arrhenius

Bardzo lubię twórczość tej Pani. Zachwycają mnie zwierzęta na plakatach, pomysł na matrioszki, kolorystyka jej prac, a jej liska wprost uwielbiam. Okazało się, że często podziwiałam jej rysunki, nawet nie wiedząc, że jest ich autorką.

Ingela jest przede wszystkim ilustratorką. Jej dzieła możecie podziwiać nie tylko na plakatach i kartkach, ale także na ręcznikach kuchennych, kubeczkach, a nawet na różnego rodzaju opakowaniach, nawet naleśników!

mem

towel161

Pancakes for lunch

te

Zaprojektowała też solniczkę i pieprzniczkę.

salt2

Poza tym rysuje dla czasopism oraz ilustruje książki dla dzieci. Jej matrioszki podbiły serca nie tylko dzieci i obecnie są wręcz rozchwytywane. Ingela przyznaje się że uwielbia dla stylu lat 50-tych i 60-tych. Mieszka w Szwecji na południe od Sztokholmu z mężem i dwoma synami.

lagger-oss leker

dsc_1003

dsc_1010

dsc_1005

 

Już bardzo niedługo w naszym sklepie będziecie mogli kupić kilka produktów, które zaprojektowała, oczywiście nie zabraknie też sławnych już matrioszek:

SM4D

ug2

2_nest2 Gal14

thewall

gal52 Gal39

om10

Polecam także stronę Ingeli, na której znajdziecie więcej jej prac: http://www.ingelaparrhenius.com

3 komentarze

  1. kasia pisze:

    witam, piekne te cudenka; ja pytanie mam o matrioszki bo moja coreczka uwielbia kiedy beda dostepne? i w jakiej cenie? czekam z niecierpliwoscia :) pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie pokazany na stronie.
Wypełnij pola oznaczone gwiazdką (*).